Deze accommodatie delen
Villa te huur in Benissa MIRASOL, voor 4 personen met privé zwembad,
Indeling van de villa:
Het huis heeft een woonoppervlakte van 94 m² en is toegankelijk via een kleine trap vanaf de privéparkeerplaats. De verdeling is op een enkele verdieping en we vinden een ontvanger die toegang geeft tot een mooie en lichte eetkamer, een mooi terras om te eten of te ontbijten met een mooi open uitzicht. Een gasfornuis. Een slaapkamer met tweepersoonsbed en airconditioning, een badkamer met douche en een tweede slaapkamer met twee eenpersoonsbedden en airconditioning.
Buiten de villa:
De villa Mirasol heeft een mooie buitenruimte met terrassen, en zwembad met trapwerk en een metalen barandilla die veel toegang geeft tot het zwembad om het interieur te bereiken. Het zwembad is toegankelijk via een buitentrap vanaf de hoofdverdieping, en heeft een buitendouche, een hangmatgedeelte om van de zon te genieten en een mooie barbecueplaats met tafel om te dineren en te eten bij het zwembad.
Het ligt op 3 km van de supermarkt "Supermercado Perles", 3 km van de golfbaan "Club de Golf Ifach", 4 km van het rotsstrand "Cala Advocat", 6 km van het zandstrand "playa de L 'Ampolla Moraira", 6 km van de stad "Moraira". 1,8 km van het restaurant Canís en 90 km van de luchthaven van Alicante.
Andere diensten:
Tevens heeft u de beschikking over: tuin, tuinmeubilair, omheind perceel, terras, barbecue, strijkijzer, gratis internet (wifi), airconditioning (warmtepomp), airconditioning in de slaapkamers, privé zwembad, overdekte parkeerplaats in hetzelfde gebouw, TV.
In de aparte keuken op butagas zijn aanwezig: koelkast, magnetron, oven, wasmachine, serviesgoed/bestek, keukengerei, koffiezetapparaat, broodrooster, waterkoker en citruspers.
Toerist. Ref.: VT-498511-A
Uniek registratienummer: ESFCTU0000030290000929800000000000000000VUT0498511-A9
Diensten voor het dagelijks leven
De gastheer heeft deze accommodatie uitgerust voor lange verblijven: inclusief keuken, wasmachine, gratis parkeren en airconditioning.
Buitenplezier
Deze diensten zijn ideaal voor zomerreizen: een zwembad en een buiteneetruimte.
Waar ga je slapen?
Bedtype nr. 1
Tweepersoonsbedden (1)
Bedtype nr. 2
Eenpersoonsbedden (2)
Wat heeft deze accommodatie?
Inbegrepen diensten
Optionele diensten
Inchecktijd / Uitchecktijd
Inchecktijd
Elke dag behalve Sunday van 17:00 Tot 18:00
Uitchecktijd
Tot 10:00 ca.
Wat heeft deze accommodatie?
Keuken
Verdeling
Algemeen
Uitstekend
4.67
Unieke ervaringen in Benissa
Afstanden
- Supermercado Perles 2,7 km
- Club de Golf Ifach 3,1 km
- Cala Advocat 3,5 km
- playa de L ´Ampolla Moraira 5,5 km
- Moraira 5,9 km
Beschikbaarheid
- Laag
- Gemiddeld
- Hoog
Wat je moet weten
Cargando alojamientos similares...
100% betrouwbare accommodaties
Geregistreerd bij het Toerismebureau met nr. EGVT-183A, geverifieerd en lokaal.
Je weet waar je aankomt en wie je verwacht!
Geregistreerd bij het Toerismebureau met nr. EGVT-183A, geverifieerd en lokaal. Je weet waar je aankomt en wie je verwacht!
Gratis annulering
We weten dat plannen kunnen veranderen.
Hier kun je annuleren zonder kosten of verborgen voorwaarden.
We weten dat plannen kunnen veranderen. Hier kun je annuleren zonder kosten of verborgen voorwaarden.
Reserveren zonder borgsom
Vertrouwen staat voorop, daarom blokkeren we geen geld op je kaart en vragen we geen borgsom.
Vertrouwen staat voorop, daarom blokkeren we geen geld op je kaart en vragen we geen borgsom.