Van 368,00 € / nacht Alle foto's tonen
Beschrijving
Kenmerken
Afbeeldingen
Beoordelingen
Afstanden
Beschikbaarheid
Villa Moraira, Valenciaanse Gemeenschap · AT-452675-A

Villa te huur in El Portet de Moraira, SAN VICENTE, 50 meter van het water en privé zwembad.

12 pers. 6 kam. Badkamers 0,1 km 4.61
Beschrijving
Kenmerken
Afbeeldingen
Beoordelingen
Afstanden
Beschikbaarheid
De prachtige San Vicente villa in Moraira heeft 6 slaapkamers en is geschikt voor 12 personen. Met een zeer mediterrane stijl en op slechts 50 meter van het strand in Portet de Moraira, is het een favoriet voor gasten van Villas Guzmán.

Deze zeer bijzondere villa is een van de eerste villa's die in El Portet zijn gebouwd. Tussen 2017 en 2018 werd de villa volledig gerenoveerd en ontworpen met respect voor bijna alle originele elementen van die tijd, maar met alle gemakken van vandaag, evenals voor het aanpassen en samenvoegen van de decoratie van weleer met de huidige Middellandse Zee.

Verdeeld over 240 m2 en op één verdieping heeft de villa een ingang die leidt naar een woonkamer-eetkamer verdeeld in twee kamers, een woonkamer met originele zitplaatsen voor de grote originele open haard in het huis en de eetkamer. met een mooie tafel en veel natuurlijk licht. Aan de overzijde opent een brede gang met de 5 slaapkamers in het hoofdgebouw. De eerste slaapkamer heeft een tweepersoonsbed, airconditioning en een eigen badkamer met douche. Recht tegenover bevindt zich de tweede slaapkamer met twee eenpersoonsbedden en airconditioning. de derde slaapkamer heeft een zeer originele samenstelling aangezien we de badkamer met douche aan de rechterkant van de kamer vinden en aan het einde het mooie werkbed. Een vierde slaapkamer met tweepersoonsbed en badkamer met douche en suite en airconditioning. En de vijfde slaapkamer met twee eenpersoonsbedden en airconditioning. Verderop in de hal vinden we een complete badkamer met een ligbad, waardoor er in totaal 4 badkamers in het hoofdgebouw zijn. Een prachtige rustieke mediterrane keuken, nieuw en volledig uitgerust, met een gezellige bar om te ontbijten of om te begeleiden bij het bereiden van een aperitief.

BUITEN DE VILLA: Met een perceel van 950 m2,

Buiten het huis en een korte trap vindt u een studeerkamer met een slaapbank, een badkamer met douche, een kleine extra keuken en airconditioning.

Bij de hoofdingang van het perceel treft u een prachtige elektrische smeedijzeren poort, die leidt naar een grote parkeerplaats voor minimaal twee grote auto's.
Voor de deur van de villa is er een mooie veranda en aan de achterkant kunt u genieten van een schaduwrijk terras en een grote tafel voor veel gasten, een zomerkeuken op gas, met een Moorse oven en een bank voor organiseer fantastische diners en maaltijden buiten. Links van het achterterras is de houten pergola en werkt met een ontspanningsruimte met banken waar de nachten een waar genot zullen zijn. Een tuin met mediterrane planten en het prachtige zwembad met uitzicht op zee en een hangmat voor meerdere gasten.
Vanwege de prachtige locatie, het ontwerp en de voorzieningen, zal Villa San Vicente van uw vakantie iets bijzonders maken dat u wilt herhalen.
Slechts 50 meter van het zandstrand Portet, restaurants, 150 meter van apotheek en supermarkt, en 1 km van de stad Moraira met alle diensten binnen handbereik, 6 km van de Ifach Golf Club, 95 km van de luchthaven van Alicante .

ANDEREN:
Gasbarbecue, strijkijzer, gratis internet (wifi), centrale verwarming, airconditioning in de hele villa, privézwembad, parkeerplaats in hetzelfde gebouw, 1 tv, satelliet-tv (talen: Spaans, Engels, Duits, Nederlands, Frans).
De aparte elektrische keuken is uitgerust met een koelkast, magnetron, vriezer, wasmachine, vaatwasser, serviesgoed / bestek, keukengerei, koffiezetapparaat, broodrooster en waterkoker.
Toerist. Ref.: AT-452675-A
Uniek registratienummer: ESFCTU0000030380008290760000000000000000VUT0452675-A0
Villa te huur in El Portet de Moraira, SAN VICENTE, 50 meter van het water en privé zwembad. - Diensten voor het dagelijks leven

Diensten voor het dagelijks leven

De gastheer heeft deze accommodatie uitgerust voor lange verblijven: inclusief keuken, wasmachine, gratis parkeren en airconditioning.

Buitenplezier

Buitenplezier

Deze diensten zijn ideaal voor zomerreizen: een zwembad en een buiteneetruimte.

Waar ga je slapen?

Villa te huur in El Portet de Moraira, SAN VICENTE, 50 meter van het water en privé zwembad. - Bedtype nr. 1

Bedtype nr. 1

Tweepersoonsbedden (3)

Villa te huur in El Portet de Moraira, SAN VICENTE, 50 meter van het water en privé zwembad. - Bedtype nr. 2

Bedtype nr. 2

Eenpersoonsbedden (4)

Wat heeft deze accommodatie?

Villa te huur in El Portet de Moraira, SAN VICENTE, 50 meter van het water en privé zwembad. - Woonoppervlakte Woonoppervlakte (240 m²)
Villa te huur in El Portet de Moraira, SAN VICENTE, 50 meter van het water en privé zwembad. - Slaapkamers Slaapkamers (6)
Villa te huur in El Portet de Moraira, SAN VICENTE, 50 meter van het water en privé zwembad. - Bad met douche Bad met douche (4)
Villa te huur in El Portet de Moraira, SAN VICENTE, 50 meter van het water en privé zwembad. - Tuin Tuin
Villa te huur in El Portet de Moraira, SAN VICENTE, 50 meter van het water en privé zwembad. - Zwembad Zwembad (privé)
Villa te huur in El Portet de Moraira, SAN VICENTE, 50 meter van het water en privé zwembad. - Zwembadopening Zwembadopening (01/01 - 31/12)

Inbegrepen diensten

Villa te huur in El Portet de Moraira, SAN VICENTE, 50 meter van het water en privé zwembad. - Toegang tot internet Toegang tot internet
Villa te huur in El Portet de Moraira, SAN VICENTE, 50 meter van het water en privé zwembad. - Airconditioning Airconditioning
Villa te huur in El Portet de Moraira, SAN VICENTE, 50 meter van het water en privé zwembad. - Verwarming Verwarming
Villa te huur in El Portet de Moraira, SAN VICENTE, 50 meter van het water en privé zwembad. - Parkeerplaats Parkeerplaats
Villa te huur in El Portet de Moraira, SAN VICENTE, 50 meter van het water en privé zwembad. - Beddengoed Beddengoed
Villa te huur in El Portet de Moraira, SAN VICENTE, 50 meter van het water en privé zwembad. - Handdoeken Handdoeken
Villa te huur in El Portet de Moraira, SAN VICENTE, 50 meter van het water en privé zwembad. - Energie- en nutskosten Energie- en nutskosten
Villa te huur in El Portet de Moraira, SAN VICENTE, 50 meter van het water en privé zwembad. - Beheers- en administratiekosten Beheers- en administratiekosten
Villa te huur in El Portet de Moraira, SAN VICENTE, 50 meter van het water en privé zwembad. - Zwembadhanddoeken Zwembadhanddoeken

Optionele diensten

Villa te huur in El Portet de Moraira, SAN VICENTE, 50 meter van het water en privé zwembad. - Huisdier Huisdier
50,00 €
Villa te huur in El Portet de Moraira, SAN VICENTE, 50 meter van het water en privé zwembad. - Kostenlos Kinderbett Kostenlos Kinderbett
30,00 €
Villa te huur in El Portet de Moraira, SAN VICENTE, 50 meter van het water en privé zwembad. - afgifte van de sleutels op de accommodatie zonder langs het kantoor te gaan tussen 00:00 en 09:00 uur en op feestdagen (Kerstmis; Oud en nieuw, S.Sinterklaas) afgifte van de sleutels op de accommodatie zonder langs het kantoor te gaan tussen 00:00 en 09:00 uur en op feestdagen (Kerstmis; Oud en nieuw, S.Sinterklaas)
100,00 €
Villa te huur in El Portet de Moraira, SAN VICENTE, 50 meter van het water en privé zwembad. - Afhalen van sleutels bij de accommodatie, zonder naar het kantoor te gaan, tussen 09.00 en 18.00 uur, op werkdagen Afhalen van sleutels bij de accommodatie, zonder naar het kantoor te gaan, tussen 09.00 en 18.00 uur, op werkdagen
30,00 €
Villa te huur in El Portet de Moraira, SAN VICENTE, 50 meter van het water en privé zwembad. - Afhalen van sleutels bij de accommodatie, zonder langs het kantoor te gaan, tussen 18.00 en 24.00 uur op werkdagen Afhalen van sleutels bij de accommodatie, zonder langs het kantoor te gaan, tussen 18.00 en 24.00 uur op werkdagen
50,00 €
Villa te huur in El Portet de Moraira, SAN VICENTE, 50 meter van het water en privé zwembad. - Extra schoonmaak Extra schoonmaak
25,00 €
Villa te huur in El Portet de Moraira, SAN VICENTE, 50 meter van het water en privé zwembad. - Eindschoonmaak Eindschoonmaak
300,00 €
Villa te huur in El Portet de Moraira, SAN VICENTE, 50 meter van het water en privé zwembad. - Babystoel Babystoel
25,00 €

Inchecktijd / Uitchecktijd

Villa te huur in El Portet de Moraira, SAN VICENTE, 50 meter van het water en privé zwembad. - Inchecktijd

Inchecktijd

Elke dag behalve Sunday van 17:00 Tot 18:00

Villa te huur in El Portet de Moraira, SAN VICENTE, 50 meter van het water en privé zwembad. - Uitchecktijd

Uitchecktijd

Tot 10:00 ca.

Uitstekend

Uitstekend

4.61

Uitstekend
Vrbo
Beoordeling Beoordeling Beoordeling Beoordeling Beoordeling

Villasguzman
Beoordeling Beoordeling Beoordeling Beoordeling

Vrbo
Beoordeling Beoordeling Beoordeling Beoordeling

Airbnb
Beoordeling Beoordeling Beoordeling Beoordeling

Villasguzman
Beoordeling Beoordeling Beoordeling Beoordeling

Booking
Beoordeling Beoordeling Beoordeling Beoordeling Beoordeling

Booking
Beoordeling Beoordeling Beoordeling Beoordeling

Villasguzman
Beoordeling Beoordeling Beoordeling Beoordeling Beoordeling

Villasguzman
Beoordeling Beoordeling Beoordeling Beoordeling Beoordeling

Vrbo
Beoordeling Beoordeling Beoordeling Beoordeling Beoordeling

Vrbo
Beoordeling Beoordeling Beoordeling Beoordeling Beoordeling

Villasguzman
Beoordeling Beoordeling Beoordeling Beoordeling Beoordeling

Villasguzman
Beoordeling Beoordeling Beoordeling Beoordeling Beoordeling

Jesús María

Afstanden

  • Restaurante El Portet, Av. del Portet, 197, 03724 Teulada, Spain, Alicante 0,1 km
  • Playa El Portet,Teulada-Moraira 0,1 km
  • Playa El Portet,Teulada-Moraira 0,1 km
  • Moraira,Alicante 1,3 km
  • Moraira 1,5 km
  • Supercor Expres, Ctra. Moraira a Calpe, 1, 03724 Teulada, Spain, Alicante 1,6 km
  • Club de Golf Ifach, Calle Micheta, 5, Ctra Moraira a Calpe, Km, 3. Urb. San Jaime, 03720 Benissa 5,5 km
  • Aeropuerto Alicante-Altet, 03195, Alicante 94,2 km
Villa te huur in El Portet de Moraira, SAN VICENTE, 50 meter van het water en privé zwembad.

Beschikbaarheid

Het spijt ons, sommige van de geselecteerde data zijn niet langer beschikbaar. Probeer andere data of bekijk onze vergelijkbare accommodaties.
  • Laag
  • Gemiddeld
  • Hoog
Het spijt ons, sommige van de geselecteerde data zijn niet langer beschikbaar. Probeer andere data of bekijk onze vergelijkbare accommodaties.

Wat je moet weten

Villa te huur in El Portet de Moraira, SAN VICENTE, 50 meter van het water en privé zwembad. - Accepteert jongeren Accepteert jongeren
Villa te huur in El Portet de Moraira, SAN VICENTE, 50 meter van het water en privé zwembad. - Roken toegestaan Roken toegestaan
Villa te huur in El Portet de Moraira, SAN VICENTE, 50 meter van het water en privé zwembad. - Huisdier Huisdier

Villa te huur in El Portet de Moraira, SAN VICENTE, 50 meter van het water en privé zwembad. - Soort keuken Soort keuken

Cargando alojamientos similares...

100% betrouwbare accommodaties

100% betrouwbare accommodaties

Geregistreerd bij het Toerismebureau met nr. EGVT-183A, geverifieerd en lokaal.
Je weet waar je aankomt en wie je verwacht!

Geregistreerd bij het Toerismebureau met nr. EGVT-183A, geverifieerd en lokaal. Je weet waar je aankomt en wie je verwacht!

Gratis annulering

Gratis annulering

We weten dat plannen kunnen veranderen.
Hier kun je annuleren zonder kosten of verborgen voorwaarden.

We weten dat plannen kunnen veranderen. Hier kun je annuleren zonder kosten of verborgen voorwaarden.

Reserveren zonder borgsom

Reserveren zonder borgsom

Vertrouwen staat voorop, daarom blokkeren we geen geld op je kaart en vragen we geen borgsom.

Vertrouwen staat voorop, daarom blokkeren we geen geld op je kaart en vragen we geen borgsom.