Deze accommodatie delen
Villa te huur HELGA
Accommodatie van 120 m² comfortabel en als volgt verdeeld: een eetkamer met airconditioning, open haard en verdeeld in twee kamers, een met een bank en een ontspanningsruimte met tv, en een eethoek met grote ramen en veel licht in de hele ruimte. Een volledig uitgeruste en onafhankelijke keuken en een gastentoilet. De eerste slaapkamer heeft een tweepersoonsbed en een kleine badkamer met douche. De tweede slaapkamer heeft een tweepersoonsbed, airconditioning en een eigen badkamer met ligbad.
Buitenkant van de villa: In het onderste deel van de villa en onafhankelijk van het hoofdgebouw vinden we een badkamer met douche.
De villa is gelegen aan een doodlopende straat en er kunnen 3 voertuigen buiten de villa geparkeerd worden, niet omheind land .
Het is gelegen op 2 km van het zandstrand "Playa de Baladrar", 2 km van het rotsstrand "Playa de Baladrar", 2 km van de supermarkt, 4 km van de stad Calpe, 5 km van de golfbaan "San Jaime "en is gelegen in een ideaal gebied voor gezinnen en binnen een urbanisatie.
Andere diensten:
Het heeft een tuin, tuinmeubilair, omheind perceel, terras, barbecue, open haard, gratis internettoegang (wifi), individuele gasketel, airconditioning in de woonkamer en de grote zaal, openlucht parking in hetzelfde gebouw, tv, satelliet-tv (Talen: Spaans).
De onafhankelijke gaskeuken is uitgerust met een koelkast, magnetron, oven, vriezer, serviesgoed / bestek, keukengerei, koffiezetapparaat en broodrooster.
Toerist. Ref.: AT-437716-A
Uniek registratienummer: ESFCTU000003029000127187000000000000000VUT-0437716-A6
Diensten voor het dagelijks leven
De gastheer heeft deze accommodatie uitgerust voor lange verblijven: inclusief keuken, wasmachine, gratis parkeren en airconditioning.
Buitenplezier
Deze diensten zijn ideaal voor zomerreizen: een zwembad en een buiteneetruimte.
Waar ga je slapen?
Bedtype nr. 1
Tweepersoonsbedden (2)
Wat heeft deze accommodatie?
Inbegrepen diensten
Optionele diensten
Inchecktijd / Uitchecktijd
Inchecktijd
Van Monday Tot Sunday van 17:00 Tot 18:00
Uitchecktijd
Tot 10:00 ca.
Wat heeft deze accommodatie?
Keuken
Verdeling
Algemeen
Uitstekend
4.53
Unieke ervaringen in Benissa
Afstanden
- Pepe la Sal Benissa, Ctra. Moraira a Calpe, km 3, 03720, Alicante 0,0 km
- Restaurante Pizzeria La Tartana, Av. del Baladrar, 14, 03720 Benissa, Alicante 0,9 km
- Club de Golf Ifach, Calle Micheta, Ctra. Moraira a Calpe, 5, San Jaime 1,7 km
- Pepe la Sal Benissa, Ctra. Moraira a Calpe, km 3, 03720, Alicante 1,9 km
- Cala Advocat, Calle el Gavilá, 17, 03720 Benissa, Alicante 2,3 km
- Playa de l'Ampolla, Calle Aitana, 12, 03724 Teulada, Spain, Alicante 4,5 km
- Moraira, 03724, Alicante 4,5 km
- Aeropuerto de Alicante-Elche 90,3 km
Beschikbaarheid
- Laag
- Gemiddeld
- Hoog
Wat je moet weten
Cargando alojamientos similares...
100% betrouwbare accommodaties
Geregistreerd bij het Toerismebureau met nr. EGVT-183A, geverifieerd en lokaal.
Je weet waar je aankomt en wie je verwacht!
Geregistreerd bij het Toerismebureau met nr. EGVT-183A, geverifieerd en lokaal. Je weet waar je aankomt en wie je verwacht!
Gratis annulering
We weten dat plannen kunnen veranderen.
Hier kun je annuleren zonder kosten of verborgen voorwaarden.
We weten dat plannen kunnen veranderen. Hier kun je annuleren zonder kosten of verborgen voorwaarden.
Reserveren zonder borgsom
Vertrouwen staat voorop, daarom blokkeren we geen geld op je kaart en vragen we geen borgsom.
Vertrouwen staat voorop, daarom blokkeren we geen geld op je kaart en vragen we geen borgsom.